Úvod » SEZÓNA 2015/2016 - 2.liga mladší žiaci A U-13 » Hodnotenie zápasov - majstrovské

Tatran - Vrútky

publikované 03.09.2015

Výsledok: 4:2   / 3:0 /

Góly: Vyparina 2, Gartner, Kondula

Zostava: Šimček, Gregor, Klepáč, Pleva, Ferleťák, Kondula, Bobrík, Vyparina, Gartner

Striedali: Frlička, Matloň, Škultík, Husárik, Tomčíková

Prvý polčas bol z našej strany dobrý, dali sme 3 góly a zaslúžene vyhrávali. V druhom polčase sme nepochopiteľne prestali hrať a súper za 5 minút znížil na 3:2. Našťastie sme desať minút pred koncom dali gól na 4:2 po rohovom kope zásluhou Vyparinu a bolo rozhodnuté.

Pochvala: Klepáč, Vyparina