Úvod » SEZÓNA 2015/2016 - 2.liga mladší žiaci A U-13 » Hodnotenie zápasov - majstrovské

Čadca - Tatran

publikované 15.09.2015

Výsledok: 1:4   / 0:3 /

Góly: Kondula 2, Husárik, Pleva

Zostava: Kubačka, Gregor, Klepáč, Pleva, Ferleťák, Kondula, Husárik, Vyparina

Striedali: Škultík, Matloň, Tomčíková, Frlička

Hosťujúci hráči začali prvých 10 minút bez nasadenia, bojovnosti, futbalovej myšlienky. Potom úplne prebrali hostia iniciatívu, čoho výsledkom bolo strelenie 3 gólov. Do 2 polčasu hostia opäť nepochopiteľne nastúpili zle tak ako v prvom a domáci na začiatku strelili gól na 1:3. Domáci hráči 2 polčas dominovali pre slabú hru hostí, ale našťastie domáce šance zostali nevyužité a Pleva v závere dal konečnú podobu výsledku.

Pochvala: Pleva, Kondula